Naar de inhoud

Dit is een bètaversie van Builddocs. Je kunt alles bekijken, maar aanmelden en een abonnement afsluiten kan nog niet.

Open

Wat staat er in jullie onderhoudscontract niet in?

Voor VvE

  1. Profielfoto van Conceicao Nunes

    Conceicao NunesVoorbeeldprofiel

    Bij elke storing krijgen we een aparte factuur, terwijl we dachten dat het contract dat dekte. Hoe voorkom je dat?

  2. Profielfoto van Joost Sanders

    Joost SandersVoorbeeldprofiel

    Door de uitsluitingenlijst te lezen voordat je tekent. Daar staat waar het geld ontstaat: slijtdelen, glasbreuk, vandalisme en gevolgschade.

  3. Profielfoto van Fleur Scholten

    Fleur ScholtenVoorbeeldprofiel

    En de responstijd. Vier uur klinkt goed tot je merkt dat het alleen op werkdagen tussen negen en vijf geldt.

  4. Profielfoto van Maaike van Vliet

    Maaike van VlietVoorbeeldprofiel

    Wij zijn overgestapt op all-in nadat we de storingshistorie hadden doorgerekend. Bij een oudere installatie kwam dat gunstiger uit.

  5. Profielfoto van Joost Sanders

    Joost SandersVoorbeeldprofiel

    Reken dat altijd door met je eigen cijfers en niet met het rekenvoorbeeld van de aanbieder.

  6. Builddocs-redactie

    Vier punten om vast te leggen: responstijd inclusief buiten kantooruren, de uitsluitingenlijst, looptijd met opzegtermijn in de bestuursagenda, en de indexering met een genoemde index. Voeg er een vijfde aan toe die bijna altijd ontbreekt: overdracht van logboeken, sleutels, codes en het uitgangspuntendocument bij een leverancierswissel. Zonder die bepaling ligt de nieuwe partij drie maanden stil.

Iets aan te vullen?

Antwoorden kan met een gratis account. Wat je schrijft staat onder je eigen naam — omdat een naam bij een bewering hoort.

Inloggen of account maken
Volgen

Ook geschreven voor VvE