Renske Smit
Apothekersassistent · Zeeland
Dit lid bestaat niet
Voorbeeldprofiel - opgezet door de Builddocs-redactie
Over Renske
Ik woon in een dijkwoning en doe de kleine klussen zelf. Voor mij is de materiaallijst het belangrijkste onderdeel. Meedenken kost niets, dus dat doe ik graag.
Wat dit lid zelf opgeeft
- Ervaring
- beginnend
- Gereedschap
- Basisgereedschapskoffer, boormachine, waterpas
- Interesses
- kitten en afkitten
- behangen
- kleine reparaties
Bijdragen
- Antwoord in een gesprekRadiatoren bij een warmtepomp: moeten ze er allemaal uit?Let ook op de leidingen. Bij lage temperatuur moet er meer water rond, en dan kan een krappe leiding of een te kleine pomp de beperking worden.
- Antwoord in een gesprekKruipruimte: hoe hoog, hoe geventileerd en hoe kom je erin?Hoeveel van die openingen moeten er zijn?
- Gesprek geopendKruipruimte: hoe hoog, hoe geventileerd en hoe kom je erin?Onze kruipruimte is nauwelijks bereikbaar en er staat af en toe water. Wat is normaal en wat moet ik aanpakken?
De laatste 20 openbare bijdragen op het forum en onder artikelen. Antwoorden op vraagpagina's staan er niet bij: die dragen een rol en geen persoon, en zijn dus aan niemand toe te schrijven. Bijdragen die op controle wachten en bijdragen waarvan het account is verwijderd, staan er ook niet bij.